Giriş
Çıkış
Yetişkin
Çocuk
Odalar

Mutluluk dolu bir dünya...

Yelken Yat Kulübü; dinlence, eğlence ve sporu sizin için bir araya getiriyor. Lüks konaklama imkanları ve zengin yaşam alanlarıyla mutluluk dolu bir dünya sunuyor. Türkmenistan’ın turizm merkezi Awaza’da yer alan Yelken Yat Kulübü, bölgenin en kapsamlı ve en konforlu tesisi olma özelliğini taşıyor. Hazar Denizi kıyısında bulunan kulüp, yaklaşık 1 km’lik sahiliyle benzersiz bir konumda yer alıyor.

Türkmenbaşı merkeze 20 km, Türkmenbaşı Uluslararası Havaalanı’na 25 km mesafede konumlanan tesis; sunduğu benzersiz ayrıcalıklarla sizi yepyeni bir dünyaya davet ediyor.


MARİNA


Türkmenistan'ın ilk özel marinası olan tesis 40 yatlık kapasitesi ve 24 kişilik ekibiyle, kaptanlı tekne gezintilerinden çekeğe, atık su boşaltmadan palamara kadar geniş ve kaliteli servisi ile hizmetinizde.


SU AKTİVİTELERİ


Tüm stresinizi atacağınız motorlu su sporlarından, profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen yelken ve windsurf etkinliklerine kadar, bir dolu aktivite ile Hazar'ın göz alıcı güzelliğinin keyfini çıkarın.


YELKEN ÇOCUK KAMPI


25’ten fazla spor branşı, faklı dillerde eğitim veren öğretmenler eşliğinde dil eğitimi, Hazar’ın güzelliklerinin kucağında çocuğunuz için eğitici aktiviteler ve sürprizlerle dolu yaz eğlenceleri. 


Hava Durumu

Turkmenbashy, Türkmenistan
Bugün 33 °C
Yarın 32 °
35 °

Rüzgar Durumu

Lokal Saat


Bizi Takip Edin
Rezervasyon
+993 243 703 71-72-73-74
marketing@yelkenyahtkluby.com
Sosyal Ağlar

© 2014 Yelken Yaht Kluby | Tüm Hakları Saklıdır.
Creative Btkare